CHP Tekirdağ Milletvekili ve Adayı Candan Yüceer seçim çalışmalarına Çerkezköy’de devam etti.  Veliköy’de esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Yüceer, “Üreten, hakça bölüşen bir Türkiye yaratacağız ve Türkiye’yi sevgiyle büyüteceğiz” dedi.

YÜCEER ESNAF VE VATANDAŞIN SORUNLARINI DİNLEDİ
CHP Tekirdağ Milletvekili ve Adayı Candan Yüceer seçim çalışmalarına Çerkezköy’de sürdürdü. Yüceer, ilçe örgütü ile birlikte Veliköy Mahallesi’nde esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Partisinin seçim bildirgesini anlatan Yüceer, “Hedefimiz Türkiye’yi bölgesinde 21. yüzyılın lideri yapmak. 24 Haziran’da biz kazanacağız ve bizimle birlikte tüm Türkiye kazanacak. Kimsenin ayrımcılığa uğramadığı, kadın ve erkeğin eşit olduğu, huzurlu bir geleceğin, demokratik, özgür bir ülkenin sözünü veriyoruz” dedi.
5 YIL İÇİNDE 2 MİLYON İSTİHDAM
Üreten, hakça bölüşen bir Türkiye yaratacaklarını ve Türkiye’yi sevgiyle büyüteceklerini kaydeden Yüceer, toplumun her kesimini, her düşünceyi kucaklayacaklarını ifade etti. CHP’nin mega projesi Merkez Türkiye Projesiyle Türkiye’ye çağ atlatacaklarını belirten Yüceer, Beş Kalkınma Kuşağı projesi kapsamındaki kamu yatırımlarıyla 5 yıl içinde 2 milyon yeni istihdam sağlayacaklarını bildirdi. Türkiye çapında 400 fabrika ve teknoloji üssü kuracaklarını kaydeden Yüceer, işsizliği 5 yılda yüzde 5’in altına indireceklerini söyledi.
SAĞLIK ÜCRETSİZ OLACAK
Partisinin sağlık alanındaki vaatlerini de anlatan Yüceer, “Sağlık hizmetlerinin ücretsiz sağlanması ilkesini benimseyeceğiz. Sağlık hizmetlerinde katılım payı, ilave ücret gibi ödemelerle birlikte, hastaların eczanede, hastanede ödedikleri ya da maaşından kesilen tüm katılım paylarını kaldıracağız” dedi.
TAZİYEDE BULUNDU
Seçim çalışmalarının ardından Yüceer,  Çerkezköy Veliköy Mahallesi’nde genç yaşta evlatlarını kaybeden Çakır ailesine taziye ziyaretinde bulundu.