Saray Belediyespor Küçük Kız Voleybol Takımı ilk hafta mücadelesinde sahasında Çorlu Belediye Küçük Kız Voleybol Takımını ile karşılaştı. Çekişmeli bir mücadeleye sahne olan karşılaşmada 25-23, 25-27, 25-20 ve 25-23 skorlarla rakibini 3-1’le geçen Saray Belediyespor, ilk maçında güçlü rakibini devirerek ligdeki iddiasını ortaya koydu.
voleybolcular
İlk hafta mücadelesinde sahasında Çorlu Belediye Küçük Kız Voleybol Takımını konuk eden Saray Belediyespor Küçük Kız Voleybol Takımı sahadan 3-1’lik galibiyetle ayrıldı.

ÇEKİŞMELİ GEÇEN MAÇI 3-1 KAZANDIK
Çekişmeli ve bir o kadar da heyecanlı geçen karşılaşmada setler birbirine yakın skorlarla tamamlanırken, 1. Seti 25-23’lük skorla Saray Belediyespor, ikinci seti ise 25-27’lik skorla Çorlu Belediyespor kazandı. Üçüncü sette rakibine oranla daha iyi bir oyun sergileyen Saray Belediyespor seti 25-20 kazanarak skoru 2-1’e getirdi. Büyük bir çekişmeye sahne olan son seti 25-23 kazanan Saray Belediyespor, setlerde durumu 3-1’e getirerek sahadan galibiyetle ayrılan taraf oldu.

SARAY BELEDİYESPOR İDDİASINI ORTAYA KOYDU
İlk maçında grubun güçlü takımlarından Çorlu Belediye Küçük Kız Voleybol Takımını deviren Saray Belediyespor, bu önemli galibiyetle bu sene ligdeki iddiasını da ortaya koymuş oldu.