Yeni sezona hazırlanan Saray Belediyespor Yıldız Kız Voleybol Takımı deplasmanda Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Beşiktaş ile karşı karşıya geldi. Maç boyunca Beşiktaş’a karşı üstün bir oyun sergileyen Saray Belediyespor, maçın setlerini 25-18, 25-15 ve 25-14’lük skorlarla kazanarak sahadan 3-0’lık galibiyetle ayrıldı.
Voleybolcular Beşiktaş
Hazırlık maçı kapsamında deplasmanda Beşiktaş Yıldız Kız Voleybol Takımı ile karşılaşan Saray Belediyespor Yıldız Kız Voleybol Takımı sahadan 3-0’lık galibiyetle ayrıldı.
BEŞİKTAŞ’I 3-0’LA GEÇTİLER
Beşiktaş’ın davetlisi olarak İstanbul’a giden Saray Belediyespor Yıldız Kız Voleybol Takımı Süleyman Seba Spor Salonu’nda Beşiktaş’la karşılaştı. Antrenör Turgay Karabulak yönetimindeki Saray Belediyespor maç boyunca oldukça başarılı bir oyun ortaya koydu. Etkili servisleri ve hücumları ile rakibine göz açtırmayan Saray Belediyespor maçın setlerini 25-18, 25-15 ve 25-14’lük skorlarla alarak, salondan 3-0’lık net bir galibiyetle ayrıldılar.
GALİBİYET SEVİNCİNİ YAŞADILAR
Maç öncesi İstanbul Boğazı’nda kısa bir tur yapan voleybolcular yaşadıkları keyfi maçtaki başarılarına yansıtarak, galibiyet sevinciyle katladılar. Maç sonrası Beşiktaş Kulüp Yöneticileri Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’a Beşiktaş eşofmanı ve flaması hediye ettiler.