Yeni sezona hazırlanan Saray Belediyespor Yıldız Kız Voleybol Takımı Amatör Spor Haftası kapsamında Çerkezköy Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Küçükler Voleybol Turnuvası’na katıldı. Turnuvada çok başarılı bir oyun sahaya yansıtan Voleybolcu kızlar final maçında Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübünü 3-0 yenerek şampiyonluğa uzandı.
VOLEYBOL
Amatör Spor Haftası kapsamında Çerkezköy Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Küçükler Voleybol Turnuvası’na katılan Saray Belediyespor Yıldız Kız Voleybol Takımı şampiyon oldu.

İLK ŞAMPİYONLUK ÇERKEZKÖY’DE GELDİ
Geçtiğimiz haftalarda da Beşiktaş’ı yenerek, Yeşilyurtspor’la da berabere kalarak dikkatleri üzerine çeken Saray Belediyespor Yıldız Kız Voleybol Takımı Amatör Spor Haftası kapsamında Çerkezköy Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Küçükler Voleybol Turnuvası’na katıldı. Oynanan maçlarda oldukça iyi bir performans sahaya yansıtan Saray Belediyespor Yıldız Kız Voleybol Takımı rakipleri tek tek devirerek finale yükseldi. Final karşılaşmasında Çerkezköy’ün en güçlü takımlarından biri olan Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü ile karşılaşan Voleybolcu Kızlar, rakibini 25-8, 25-8 ve 25-5 gibi net skorlarla devirerek şampiyonluğa ulaştı.

VOLEYBOLCU KIZLAR LİGİN FAVORİSİ
Saray Belediyespor Yıldız Kız Voleybol Takımı oynadığı hazırlık maçlarında çok iyi performans ortaya koyarak, önümüzdeki günlerde başlayacak ligin en önemli favorilerinden biri olduğunu da göstermiş oldu.