Özel Saray Yedirenk Anaokulu geçtiğimiz Pazar günü velileri ve öğrencileri için bir şenlik düzenledi. Şenlikte buluşan veliler ve çocukları gönüllerince eğlendi.

VELİLER VE ÖĞRENCİLER EĞLENCELİ ZAMAN GEÇİRDİ
Özel Saray Yedirenk Anaokulu geçtiğimiz Pazar günü velileri ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kapsayan hafta dolayısıyla okulun bahçesinde düzenlenen şenlikte çocuklar ve babaları yarışmalı oyunlarda eğlenceli zaman geçirdi. Halat çekme, çuval yarışı, parkur oyunu, sandalye kapmaca gibi yarışmalı oyunların oynandığı şenlikte aynı zamanda resim sergisi açılışı da oldu. Sergide öğrencilerin yıl boyunca yapmış oldukları ürünler yer aldı ve büyük beğeni topladı.
UÇURTMALAR GÖKYÜZÜ İLE BULUŞTU
Şenliğe katılan tüm veli ve çocuklara patlamış mısır ve pamuk şeker ikramı yapıldı.  Gün sonunda şenliğe katılan veliler çocukları ile birlikte uçurtma uçurarak güzel havanın tadını çıkardı.
“ÇOCUKLARIN ÜZERİNDE OLUMLU ETKİLER VE ANILAR YARATIR”
Okul kurucuları Gökmen/Gizem Ertekin çifti “Çocukların aileleri ile birlikte geçirdikleri kaliteli zamanlar gelişim süreçlerinde çok önemli yer tutmaktadır ”diyerek bu tür etkinliklerin çocukların gelişimi üzerinde olumlu etkiler ve anılar yarattığını vurguladı.