Saray Kent Konseyi Genel Sekreterliğine Namık Kemal Üniversitesi Saray Meslek Yüksek Okulu Öğretim Üyesi Hüseyin Aydın getirildi.
Yeni Genel Sekreter Hüseyin Aydın oldu
Saray Kent Konseyi Başkanı Mehmet Bilecen, Kent Konseyi Genel Sekreteri olarak geçtiğimiz dönemde yürütme kurulu üyesi olarak görev yapan Öğretim Üyesi Hüseyin Aydın’ın atandığını belirterek, görevinin kendisine hayırlı olmasını diledi.

HIZLICA ÇALIŞMAYA BAŞLIYORUZ

Seçim sürecini geride bırakan Kent Konseyi’nin, hızlı bir şekilde organize olarak çalışmaya, proje üretmeye başlayacağını söyleyen Başkan Bilecen, “Önerlerimizi, projelerimiz öncelikli olarak basınla paylaşıp düzenli olarak Saray Belediye Meclisi’ne sunacağız. Önümüzdeki hafta Yönetim Kurulu’nun toplanması ile birlikte çalışmalarımıza hızlı bir başlangıç yapacağız. Kadın Meclisi, Gençlik Meclisi, Engelliler Meclisi, Çocuk Meclisi ve Çevre Meclisi’ni hızlıca kurup, faal hale getireceğiz. Farklı alanlarda Meclislerin açılması için teşvik edici olacağız. Saray Kent Konseyi geçmişinde başarılı işlere imza atmıştır ve bölgede örnek gösterilen bir Kent Konseyi olmuştur. Bu yüzden bizim çıtamız oldukça yüksek ve biz bu çıtayı daha da yükseltmek için yoğun çaba sarf edeceğiz” dedi.

AYDIN TEŞEKKÜR ETTİ

Saray Kent Konseyi Genel Sekreteri Hüseyin Aydın’da Genel Sekreterlik gibi önemli bir göreve layık gören herkese teşekkür ettiğini dile getirerek, “Geçtiğimiz dönemlerde arkadaşlarımızla birlikte Kent Konseyi’nde önemli çalışmalar yaptık. Yeni dönemde de bu çalışmaların artması, Sarayımızın hayata geçireceğimiz çalışmalarımızla, hazırlayacağımız projelerimizle daha çağdaş, daha modern bir yer olması için canla başla çalışacağız” dedi.