Güngörmez İlkokulu, TÜBİSAD yetkilendirilmiş kuruluşu farkındalık çalışmaları kapsamında anlaşmalı belediyeler ile bu yıl 3. düzenlenen ´Öğrenciler AEEE Topluyor!´ kampanyası süresince toplanan atıkları teslim etti.

2 YIL İL BİRİNCİSİ OLDULAR
Güngörmez İlkokulu, TÜBİSAD yetkilendirilmiş kuruluşu farkındalık çalışmaları kapsamında anlaşmalı belediyeler işe bu yıl 3.düzenlenen ‘Öğrenciler AEEE Topluyor’ kampanyası süresince toplanan atıkları teslim etti. 2 yıl üst üste en fazla atık elektrikli ve elektronikli eşya toplayarak il birincisi olan Güngörmez İlkokulu öğrencileri topladıkları 1097 kg  atığı ilgili firmaya teslim etti. İlgili kuruluş kampanya sonunda okula öğrencilerinin kullanması için 1 bilgisayar hediye edecek.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Güngörmez İlkokulu yetkilileri, “Kampanya ile iyi bir toplumun yapı taşı olan öğrencilerde AEEE´lerin diğer atıklardan ayrı biriktirilmesi ve sürdürülebilir çevre bilincinin oluşturulması amaçlanmaktadır. Bu amaca ulaşmamızda katkı sağlayan tüm velilerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.