CHP Saray Belediye Meclis Üyesi Cemil Ertan, Başkan Danışmanı Fatih Akdere ve Ayvacık Mahalle Muhtarı Efrahim Fil Pazartesi günü Tekirdağ’da bir dizi ziyarette bulundu. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi daire amirlerini ziyaret eden heyet, 2019 yılında Büyükşehir Belediyesi tarafından Saray’da yapılacak olan altyapı çalışmaları hakkında bilgi aldı.

CHP Saray Belediye Meclis Üyesi Cemil Ertan, Başkan Danışmanı Fatih Akdere ve Ayvacık Mahalle Muhtarı Efrahim Fil ile Pazartesi günü Tekirdağ’da bir dizi ziyarette bulundu. İlk olarak Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Metin Pakdil’i ziyaret eden heyet Büyükyoncalı ve Saray’da 2019 yılında yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı.
BÜYÜKYONCALI VE AYVACIK MAHALLESİ ALTYAPI TALEPLERİNİ İLETTİLER
Ziyaretlerine TESKİ ile devam eden heyet TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz’ü makamında ziyaret etti. İçöz ile sohbet eden heyet, Müdür İçöz’e Büyükyoncalı ve Ayvacık Mahallesi ile ilgili altyapı taleplerini iletti.
SARAY HAKKINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Kaan Gaytancıoğlu ve TEKULAŞ Müdürü Ali Osman Yaşar’ı ziyaret eden CHP’li Belediye Meclis Üyesi Cemal Ertan ve beraberindeki heyet, Saray hakkında görüş alışverişinde bulundu.