13 C
Saray

5. Çerkezköy Endüstriyel Fuarı başlıyor

En Çok Okunanlar

Çerkezköy TSO ve paydaşlarının düzenlediği, iş dünyasını bir araya getiren 5. Çerkezköy Endüstriyel Fuarı 24 Ekim’de Çerkezköy’de açılıyor. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, Trakya Kalkınma Ajansı ve Çerkezköy Belediyesinin ortaklaşa yürüttüğü Fuar, 24 – 27 Ekim tarihleri arasında Çerkezköy Kapalı Pazaryerinde açılacak

Halen Trakya’nın ilk ve tek Endüstriyel Fuarı olma özelliğiyle göz dolduran Çerkezköy Endüstriyel Fuarının bu seneki açılış törenine TBMM Başkanı Mustafa Şentop, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Tekirdağ Milletvekilleri ile Çerkezköy Kapaklı ve Saray ilçelerinin idari ve mülki amirlerinin katılımı bekleniyor.
KOBİ’lerle büyük ölçekli firmalar buluşacak
Konuyla ilgili Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi:
 “Bu yıl beşincisini gerçekleştirecek olduğumuz Çerkezköy Endüstriyel Fuarımız, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, Trakya Kalkınma Ajansı ve Çerkezköy Belediyesi işbirliğinde düzenlenmektedir. İlki 2017 yılında gerçekleştirilen Çerkezköy Endüstriyel Fuarımıza ilk iki yıl 40 ila 50 firma katılım sağlarken üçüncü sene bu sayı iki katına çıkmış ve 100’e yakın firma katılım sağlamıştı. Geçen sene 2020 yılında pandemi sebebiyle sanal ortamda gerçekleştirdiğimiz fuarımızı bu sene yine stant katılımlı olarak gerçekleştireceğiz.
Fuarda bölgemizdeki KOBİ’lerimizin, büyük ölçekli firmalar ile buluşmaları ve iş birliği içerisinde olmalarına imkân sağlayacağı gibi büyük ölçekli firmalarımız için de bölgemizdeki yan sanayi sektörlerini tanımaları bakımından verimli bir ortam oluşmaktadır.
Çerkezköy Endüstriyel Fuarına Demir çelikten makineye… Mekanikten inşaat ve yapı malzemelerine, sağlıktan tekstile, otomotivden plastik ve kimyaya, yazılımdan gıdaya kadar hemen her sektörden çok sayıda firmamızın katılım sağlayacaklardır.
Resmi tören 25 Ekim 2021 Pazartesi günü
Geleneksel Beşinci Çerkezköy Endüstriyel Fuarının resmi açılış töreni 25 Ekim 2021 Pazartesi saat 11.00’de başlayacaktır. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kovuza’nın açılış konuşmasını gerçekleştireceği fuarın açılışına TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, AK Parti – CHP ve İyi Parti Tekirdağ milletvekilleri, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu da katılacak. Protokolde Tekirdağ Valisi, Çerkezköy – Kapaklı – Saray ilçesinin kaymakamları ve Belediye Başkanlarının da bulunacağı açılışa çok sayıda davetli ve iş insanı katılım sağlayacak.

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler