Pazar günü geniş katılımla gerçekleşen temayül yoklamasını değerlendiren Cumhuriyet Halk Partisi Saray Belediye Başkan Aday Adayları, kazananın CHP olduğu belirterek, partimizin arkasındayız mesajı verdi.

CHP Saray Belediye Başkan Aday Adayları temayül yoklamasından çıkan sonucu değerlendirdi.
Ergun Er
Son sözü CHP üyeleri söyledi. Geniş katılımla, hoşgörü içinde, sağduyunun hakim olduğu bir temayül yoklaması oldu. Sandıktan birinci çıkan Özgen Erkiş’in ve bugüne kadar hep arkasında olduğumuz partimizin bugünden sonra da arkasında durmaya devam edeceğiz.
Abdül Taşyasan
Üyelerimiz temayül yoklamasına yüzde 86 katılım göstererek kararını ortaya koydu. Öncelikle bu yüksek katılım için üyelerimizi ve İlçe Yönetimini kutluyorum. Hiçbir kargaşa yaşanmadan, hoşgörü içinde bir temayül yoklaması gerçekleştirdik. Sandıktan çıkan sonuca sonuna kadar saygı duyuyorum. Abdül Taşyasan olarak adayımızın yanındayım.
Ali Gürsu Ergene
Temayül yoklamasını hak eden kazandı diyebilirim. Özgen Erkiş bu süreçte üye bazında çok çalıştı ve karşılığını aldı. Üyelerimiz geniş bir katılımla kararını bu yönde verdi. İlçemize, partimize ve adayımıza hayırlı olsun.
Erdoğan Kaplan
Aday Adaylığı açıklamamda da sandığın en demokratik yöntem olduğunu söylemiştim. Üyelerimizin verdiği karara sonuna kadar saygı duyuyorum. Partimizin ve adayımızın sonuna kadar arkasındayım.