13 C
Saray

Adaylığını vapurda açıkladı

En Çok Okunanlar

Cumhuriyet Halk Partisi önceki dönem Belediye Meclis Üyesi Enis Asıl’ın oğlu Mustafa Ogün Asıl, 2024 yerel seçimlerinde Saray Belediye Başkanlığı için Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adayı olacağını açıkladı. Asıl’ın adaylık açıklamasında önceki dönem Ak Parti Çerkezköy Belediye Başkan adayı ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’nın da olması dikkat çekti.

Mustafa Ogün Asıl, 2024 seçimleri için CHP’den Saray Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.
ADAYLIĞINI VAPURDA AÇIKLADI
2024 yerel seçimleri için CHP’den Saray Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklayan Mustafa Ogün Asıl, adaylık açıklamasını Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Demokrasi ve Özgürlükler Adası’na düzenlenen gezi esnasında vapurda yaptı. Asıl’ın adaylığını açıkladığı sırada yanında önceki dönem Ak Parti Çerkezköy Belediye Başkan adayı ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’nın da olması dikkat çekti.
KOZUVA: ARKADAŞIMIZI DESTEKLİYORUZ
Asıl’ın adaylığı ile ilgili kısa bir açıklama yapan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, Mustafa Ogün Asıl’ın aday adaylığını Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın kurumsal kimliği haricinde şahsi olarak desteklediğini ifade etti.

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler