REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saray Gazetesi

Adem Koç: Hattuşa Saray Park zamanında tamamlanacak

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Adem Koç: Hattuşa Saray Park zamanında tamamlanacak
1.879
29 Ocak 2019 - 8:52
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


Hattuşa Vacation Thermal Club Saray Park Saray Müdürü Adem Koç, Saraylıların gönlüne su serpecek açıklamalarda bulundu. Hattuşa Saray Park’ın taahhüt edilen tarihe kadar mutlaka tamamlanacağını dile getiren Koç, “Hattuşa Saray Park’ın tamamlanma süresi 24 aydır. Bugün itibarıyla 5 aylık süreci geride bırakmış durumdayız. Önümüzde 19 aylık bir dönem var. Kimsenin şüphesi olmasın Hattuşa Saray Park bu 19 ay tamamlanmadan Saray halkının hizmetine sunulmuş olacaktır” dedi.

Trakya’nın ilk ve tek termal sağlık turizmi yatırımı niteliğinde olan 25 milyon Türk Lirası değerindeki Hattuşa Vacation Thermal Club Saray Park’ın Müdürü Adem Koç projede gelinen son durum hakkında açıklamalarda bulundu.
HATTUŞA SÖZÜNÜN ARKASINDADIR
Hattuşa markasının Türkiye’nin en önemli ve en büyük termal markası olduğunu özellikle vurgulan Adem Koç, “Bu marka nerede bir söz vermişse o sözün arkasında durmuştur. Bu nedenle Saray halkı gönlünü ferah tutsun. Dedikodulara, yalan haberlere prim vermesin. Saray’ın jeotermal kaynağı Hattuşa markası ile buluştuğu için Saray’ın önü alabildiğine açıktır” dedi.
ÖNÜMÜZDE 19 AY VAR
Hattuşa Saray Park’ın temel atma törenin üzerinden sadece 5 ay geçtiğini de hatırlatan Adem Koç, “Bizim Saray Belediyesi ile yaptığımız bir protokol var. Bu protokole göre biz Hattuşa Saray Park’ı 24 ayda tamamlamak zorundayız. Bugün itibarıyla bu sürenin 5 ayı tamamlandı. Önümüzde 19 ay gibi uzun bir çalışma dönemi var. Hedefimiz bu 19 ay dolmadan Hattuşa Saray Park’ı, Saray ve bölge halkının hizmetine sunmaktır” şeklinde konuştu.
İNŞAAT ÇALIŞMALARI ÖNÜMZDEKİ SÜREÇTE İVME KAZANACAK
Hattuşa Saray Park’ta inşaat çalışmalarının devam ettiğini de dile getiren Adem Koç,“Ülkemizin içinden geçtiği ekonomik durgunluk ve kış şartları nedeniyle çalışmalar yavaş ilerliyor. Piyasada fiyatların dengelenmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte inşaat çalışmalarımız da ivme kazanacaktır. Az önce de belirttiği gibi Hattuşa Saray Park taahhüt ettiğimiz süreden önce Saray halkının hizmetinde olacaktır”  ifadelerini kullandı.
ÜYELERİMİZİN MAĞDURİYETİ SÖZ KONUSU DEĞİL
Hattuşa Saray Park’tan devre tatil satın alan üyelerin mağduriyet yaşamasının söz konusu olmadığını dile getiren Koç, “Saray’daki bütün üyelerimizin rezervasyon taleplerini ivedilikle yerine getiriyoruz. Üyelerimiz başta Kaz Dağları olmak üzere Hattuşa’nın diğer tesislerinde tatillerini gönül rahatlığıyla yapabiliyorlar” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Saray Gazetesi’nde yer alan yazılar kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek kullanılabilir.