Ak Parti Saray İlçe Başkanı Samet Derviş, Saray Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Tuğrul Özdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bugün saat 14.00’de gerçekleşen ziyarette Başkan Derviş’e, ilçe yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. 9 Temmuz Salı günü itibarıyla Saray Devlet Hastanesi’ne başhekim olarak atanan Uzm. Dr. Tuğrul Özdemir’e görevinde başarılar dileyen Derviş, “Ak Parti Saray İlçe Başkanlığı olarak her zaman yanınızdayız. Yeni görevinizin size, hastanemize ve Saray’ımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Derviş’e ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başhekim Özdemir, “Benden önceki başhekimlerimizden aldığım bayrağı daha ileriye götürmeye gayret edeceğim” dedi. Özdemir, hastanenin 5 ana uzman ile poliklinik çalışmalarını sürdürdüğünü, geçici görevlendirme ile de üroloji, ortopedi ve göz hastalıkları doktorların hastanede belirli günlerde hizmet vermeye devam ettiğini bildirdi. Başhekim Tuğrul Özdemir, yeni görevinin yanında poliklinik çalışmalarını sürdürdüğünü ve endoskopi, kondoskopi, cerrahi işlemlere devam ettiğini, poliklinik hizmetlerini de bırakmayacağını belirtti.