Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yeni yıla ilişkin bir mesaj yayınladı. Başkan Albayrak, “Kuşandığımız umutlarla karşıladığımız 2019 yılı yeni planların, yeni hizmetlerin ve yeni başarıların adresi olacaktır” dedi.

“2019 YILI YENİ PLANLARIN, YENİ HİZMETLERİN VE YENİ BAŞARILARIN ADRESİ OLACAKTIR”
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yeni yıla ilişkin bir mesaj yayınladı. Başkan Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:
Ülkemizi ve dünyayı etkileyen acı ve tatlı pek çok hatırayı geride bırakıyor; umutların ve beklentilerin tazelendiği yepyeni bir yıla giriyoruz. Kuşandığımız umutlarla karşıladığımız 2019 yılı yeni planların, yeni hizmetlerin ve yeni başarıların adresi olacaktır.
Güzel Tekirdağ’ımızı daha yaşanılabilir bir kent haline getiren hizmet, proje ve yatırımlarımız yeni yılda da başarılarımızın gerçek mimarı olan siz değerli halkımızdan aldığımız güçle artarak devam edecektir.
2019 yılının başta siz değerli hemşerilerim ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya sağlık, mutluluk, barış ve huzur getirmesi ümidiyle, yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum.”