REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saray Gazetesi

Albayrak: “2023’te hedefimiz Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara getirmek”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Albayrak: “2023’te hedefimiz Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara getirmek”
470
06 Temmuz 2019 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray Hizmet Kervanı programı kapsamında siyasi partileri ve Saray Esnaf Odası’nı ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Başkanlığı’nda gündemi ve yerel seçimleri değerlendiren Albayrak,”İstanbul seçimlerinin sonuçları masaya yatırıldığı zaman insanı mutlu eden sonuçları ortaya koyuyor. Biz sosyal demokratlar kavga etmezsek, birleşirsek karşımızda bütün güçler mağlup olmaya mahkumdur. 2023 Genel Seçimlerinde ana hedefimiz Cumhuriyet Halk Partisi’ni tek başına iktidara getirmektir” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 4 Temmuz Perşembe günü Saray Hizmet Kervanı programı kapsamında siyasi partileri ziyaret etti. İlk olarak Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Başkan Albayrak örgütüyle görüş alışverişinde bulundu.
 ŞİMDİ HİZMET ZAMANI”
Programda ilk olarak konuşan CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç, “ Tekirdağ’da en büyük farkı yapan ilçe biziz. Seçim sürecinde benim başkanım benim partimin oyunu geçecek dedim.  Gerek Özgen Başkanıma, gerek Kadir Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Her ikisi de Saray’da partimin aldığı oyu geçti. Ben sözümü yerine getirdim. Onları da kutlarım, teşekkür ederim. Şimdi artık hizmet zamanı. Bütün sonuçları toplayıp, kaldığımız yerden partimizin politikasını, hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz. Belediyeler, partilerin aynasıdır. Hizmet götürdükleri müddetçe o partinin oyu o yörede artar” ifadelerini kullandı.
“ANA HEDEFİMİZ CUMHURİYET HALK PARTİSİ’Nİ TEK BAŞINA İKTİDARA GETİRMEK”
Aytaç’tan sonra konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,
“ Seçimin üzerinden 96 gün geçti. Biz bu süreyi hazırlıklı çok güzel geçirdik. İlçe gezilerine başladık. Her ilçeye Hizmet Kervanı dedik. Hizmet Kervanının sekizincisinde Saray’dayız. Sabah özellikle Büyükyoncalı’da incelemelerde bulunduk. Büyükyoncalı’da sözlerimiz vardı. Geçen dönem ihmal ettiğimiz Büyükyoncalı’ya bu dönem büyük hizmetler yapacağız. İstanbul seçimleri de tamamlandıktan sonra Türkiye’de 11 tane Cumhuriyet Halk Partili Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerin hizmet ettiği nüfus yüzde 53. Ama daha önemlisi Türkiye ekonomisinin yüzde 70’inin bulunduğu bu illerde CHP’li yerel yönetimler iktidarda. AKP iktidarının İstanbul’u vermemek istemesindeki telaşı bu 11 Büyükşehir Belediye Başkanı diğer il ve ilçe belediye başkanları ile beraber yapacağı hizmetlerle 2023 yılında Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşıyacak olması. Bundan hiç şüpheniz olmasın. İstanbul seçimlerinin sonuçlara masaya yatırıldığı zaman insanı mutlu eden sonuçları ortaya koyuyor. Biz sosyal demokratlar kavga etmezsek, birleşirsek karşımızda bütün güçler mağlup olmaya mahkumdur. O nedenle 2023 Genel Seçimlerinde ana hedefimiz Cumhuriyet Halk Partisi’ni tek başına iktidara getirmek. Tek adam rejimine son verip, Meclisin eski gücünü kazandırıp demokrasimize çok daha büyük işlerlik kazandırmak” ifadelerini kullandı.
“ÖRGÜTÜN ÖN PLANDA OLDUĞU YERDE BAŞARIYI MUTLAK GÖRÜYORUM”
Başkan Albayrak, “Örgütün ön planda olduğu yerlerde başarıyı mutlak görüyorum. 4 tane yeri kaybettik. 4 yeri kaybettiğin zaman biraz düşüneceğiz. Kazanın kaybetmemesi gerekir. Kazanan kaybediyorsa önce kendini, sonra nerede hata yaptığını sorgulayacak. Bunu yapacağımız danışma toplantısında konuşacağız. Bu 4 belediyeyi geri almak mecburiyetindeyiz. Milletvekilleri ve belediye başkanları örgütün emrinde olacak” dedi.
ALBAYRAK İLÇE BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Cumhuriyet Halk Partisi ziyaretinden sonra Milliyetçi Hareket Partisi, Adalet ve Kalkınma Partisi ve İYİ Parti’yi ziyaret ederek ilçe başkanları ile görüş alışverişinde bulundu.
ALBAYRAK’TAN ESNAF ODASINA ZİYARET
Saray Hizmet Kervanı programı kapsamında sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özen’i ziyaret etti. Başkan Özen ile sohbet eden Başkan Kadir Albayrak gündemi değerlendirerek fikir  alışverişinde bulundu.

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.