Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından “Sıfır Atık” projesine destek vermek amacıyla başlatılan bez torba dağıtımı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın da katılımı ile Cumartesi günü Büyükyoncalı Mahallesi’nde devam etti. Bez torba dağıtımında Başkan Albayrak’a CHP Saray Belediye Başkan Adayı Özgen Erkiş eşlik etti.

BAŞKAN ALBAYRAK’A ERKİŞ EŞLİK ETTİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından üretilen çevre dostu, sağlıklı bez torbalar, Saray’ın Büyükyoncalı Mahallesi’nde kurulan semt pazarında Başkan Kadir Albayrak tarafından vatandaşlara hediye edildi. Büyükşehir Belediyesi’nin temiz ve sağlıklı çevre amacıyla başlattığı proje dolayısıyla vatandaşlar Başkan Kadir Albayrak’a teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Bez torba dağıtımına Cumhuriyet Halk Partisi Saray Belediye Başkan Adayı Özgen Erkiş de katıldı.
“ÇEVRE PROJELERİMİZ ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE DE DEVAM EDECEK”
Bez torba dağıtımı hakkında bir açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, “Daha temiz bir çevre ve sağlıklı doğa amacıyla başlattığımız bez torba dağıtımı projemiz tüm hızıyla devam ediyor. Projemizi il genelinde uygulayacağız. Vatandaşlarımızın çevre duyarlılığı ile projemize destek vermesi bizleri mutlu ediyor. Çevremizi korumak amacıyla gerçekleştirdiğimiz projelerimiz önümüzdeki dönemde de devam edecek” dedi.