Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Pazar mesaisine Güngörmez’de başladı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Manda projesini’ inceleyen Başkan Albayrak, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

GÜNGÖRMEZ, BAHÇEKÖY VE KÜÇÜKYONCALI’DA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Pazar mesaisine Saray’da başladı.
Başkan Albayrak Güngörmez, Bahçeköy ve Küçükyoncalı mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle muhtarları Şefik Akdere ve Ekrem Sevinç’in de yer aldığı ziyaretlerde Başkan Albayrak, vatandaşlara büyükşehir belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi verdi ve kendilerinin önerilerini dinledi.
“2.DÖNEM DE MANDACILIK VE DOĞAL MANTAR ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”
Başkan Albayrak, Güngörmez Mahallesindeki ziyareti sırasında Tekirdağ Manda Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Bostancı ile de bir araya gelerek birlik çalışmaları hakkında kendisinden bilgi aldı. Başkan Kadir Albayrak burada yaptığı açıklamada, “Saray İlçemizde başlattığımız proje öncesi 350 olan manda sayısı 1250’ye ulaşmıştır. Bölgede iyi bir üretim ve geçim kaynağıdır. 2.dönem de bölgemizde Mandacılık Projesi ve Doğal Mantar ile ilgili çalışmalarımız devam edecektir” dedi.