Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak hafta sonu Ergene, Kapaklı, Saray ve Çorlu ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi ve Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan ve devam eden hizmetleri yerinde inceledi. Saray’da Vize Caddesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Albayrak, “Kentimiz ve vatandaşlarımız için aralıksız bir şekilde çalışıyoruz. İkinci hizmet dönemimizde tarla yollarımız bile asfalt olacak” dedi.

ALBAYRAK HAFTA SONU MESAİSİNE ERGENE’DE BAŞLADI
Hafta sonu mesaisine sabahın erken saatlerinde başlayan Başkan Kadir Albayrak, ilk olarak Ergene ilçesinin Esenler Mahallesi’ni ziyaret etti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Albayrak, Büyükşehir Belediyesinin hizmet ve yatırımları hakkında vatandaşlara bilgi verdi ve onların taleplerini dinledi. Başkan Albayrak, Esenler Mahallesi ile Kırkgöz Mahallesi arasında Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapımı tamamlanan beton asfalt çalışmalarını da inceleyerek vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.
ALBAYRAK ÇAYLA’DA VATANDAŞLARA BEZ TORBA DAĞITTI
Esenler Mahallesi’nin ardından Kapaklı ilçesine bağlı Karlı Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Albayrak, vatandaşlarla görüşerek bilgi alışverişinde bulundu. Vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyen Başkan Albayrak, Büyükşehir Belediyesinin ikinci döneminde de hizmet ve yatırımlarını aralıksız bir şekilde sürdüreceklerini ifade etti.
Saray ilçesine bağlı Çayla Mahallesi’ne giden Başkan Albayrak, vatandaşlarla görüştü ve kendilerine Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan uzun ömürlü, çevre dostu ve sağlıklı bez çantaları hediye etti.
“HER ŞEY GÜZEL KENTİMİZ İÇİN”
Saray ilçe merkezinde bulunan ve yapımı Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan Vize Caddesi’ne giden Başkan Albayrak, burada incelemelerde bulundu. Yol yapım çalışmalarının ihtiyaçlar doğrultusunda aralıksız bir şekilde devam edeceğini söyleyen Başkan Albayrak, “Kentimiz ve vatandaşlarımız için aralıksız bir şekilde çalışıyoruz. İkinci hizmet dönemimizde tarla yollarımız bile asfalt olacak. Her şey güzel kentimiz için” dedi.
KÜÇÜKYONCALILAR ALBAYRAK’A TEŞEKKÜR ETTİ
Daha sonra Saray ilçesine bağlı Küçükyoncalı Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Albayrak, burada bulunan Kültür Evinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların halini ve hatırını soran Başkan Albayrak, kendilerine devam eden ve tamamlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Vatandaşlar da Başkan Albayrak’a Büyükşehir Belediyesinin hizmetleri için teşekkür etti. Küçükyoncalı ve Büyükyoncalı arasında bulunan bağlantı yoldaki beton asfalt çalışmalarını da inceleyen Başkan Albayrak, yapılan hizmetin tüm vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.