Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray’da bir dizi ziyarette bulundu. Safaalan ve Çukuryurt Mahallesi’nde vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Albayrak, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban ile devam eden ve tamamlanan yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulundu. CHP Saray İlçe Örgütü ve Saray Belediye Başkan Adayı Özgen Erkiş ile yerel seçim süreci hakkında görüş alışverişinde bulunan Albayrak, Saray İlçe Emniyet Müdür V. Oğuz Günhan’a taziye ziyaretinde bulundu.

ALBAYRAK SAFAALAN’DA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray’da bir dizi ziyarette bulundu. Safaalan Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Başkan Albayrak, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.
ALBAYRAK’TAN BAŞKAN ÇOBAN’A ZİYARET
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’ı makamında ziyaret etti. Başkan Çoban ile sohbet eden Başkan Albayrak, devam eden ve tamamlanan yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.
ALBAYRAK CHP İLÇE ÖRGÜTÜYLE YEREL SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Başkanlığı’nda ilçe örgütü ve Saray Belediye Başkan Adayı Özgen Erkiş ile bir araya gelen Başkan Kadir Albayrak, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel Seçimler öncesi örgütüyle değerlendirmelerde bulundu.
ALBAYRAK’TAN EMNİYETE TAZİYE ZİYARETİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Polis Memuru Semih Yıldırım’ın vefat etmesi nedeniyle, Saray İlçe Emniyet Müdür V. Oğuz Günhan’ı ziyaret ederek taziyelerini iletti.
VATANDAŞLARIN İSTEK VE SORUNLARINI DİNLEDİ
Çukuryurt Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kadir Albayrak, vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi.