Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde faaliyet gösteren Alternatif Sahne’de farklı etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Her hafta çeşitli konserler, tiyatro gösterileri ve imza günleri ile sanatsal anlamda Süleymanpaşa’da hissedilen boşluğu dolduran Alternatif Sahne, bu kez Tekirdağlı Yazar Sedef Erken’i ağırladı.

ERKEN OKURLARI İLE BULUŞTU
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde faaliyet gösteren Alternatif Sahne’de farklı etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Her hafta çeşitli konserler, tiyatro gösterileri ve imza günleri sanatsal anlamda Süleymanpaşa’da boşluğu dolduran Alternatif Sahne, bu kez Tekirdağlı Yazar Sedef Erken’i konuk etti. Tekirdağ doğumlu olan Erken, yeni çıkan kitabı Kedi Gözü ile ilgili söyleşi gerçekleştirerek, söyleşi sonrası okurları için kitabını imzaladı.
EŞKİNAT VE ALBAYRAK ERKEN’İ YALNIZ BIRAKMADI

Tekirdağ’ın önemli isimlerinin de katıldığı söyleşide Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın yanı sıra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da Erken’i yalnız bırakmadı. Söyleşi sonunda Başkan Eşkinat, Tekirdağlı Yazar Sedef Erken’e çiçek takdim etti.