5.7 C
Saray

Araç muayene günü haftada ikiydi üç oldu

En Çok Okunanlar

Saray Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Erdoğan Bağcı’nın girişimleri sonucunda Saray’da bulunan Araç Muayene İstasyonu haftada iki gün olan hizmetini haftada üç güne çıkardı. Saraylılar Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri için TüvTürk’ten randevu alarak araçlarını Saray’da muayene ettirebilecek

Saray Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Erdoğan Bağcı, geçtiğimiz dönemde araç muayene istasyonu hakkında girişimlerde bulunarak Saray’da haftada bir olan araç muayene hizmetini haftada iki güne çıkartmayı başarmıştı. Son olarak ise tekrar Araç Muayene İstasyonu için hizmet kapasitesi arttırma talebinde bulunan Saray Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Bağcı, istasyon merkezinin hizmet gün sayısını 3 güne çıkarmayı başardı. Böylelikle Küçük Sanayi Sitesi esnafı daha fazla kazanç elde etmiş olacak ve ilçedeki araçlar gerekli muayene işlemleri için Saray dışında bir ilçeye gitmek zorunda kalmayacaklar.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Saray Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Erdoğan Bağcı, “Küçük Sanayi Sitesinde hizmet vermekte olan Araç Muayene İstasyonunun Küçük Sanayi Sitesi esnafına artı katkısı oluyor. Muayenede çıkan ufak tefek sorunlar bizim esnaf arkadaşlarımız tarafından tamir ediliyor. Araç Muayene İstasyonun vermiş olduğu hizmet bizi memnun ediyor ama yetersiz olduğunu görüyorduk. Saray ve civarındaki vatandaşlar, araçlarını muayene ettirmek için civar ilçelere gitmek zorunda kalıyordu. Kısa zaman içerisinde Saray Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu olarak yine girişimlerde bulunarak, faaliyet alanımızda hizmet vermekte olan Araç Muayene İstasyonunun hizmet günü sayısının haftada üçe çıkarılmasını istedik. Talebimiz kabul edildi ve Araç Muayene İstasyonumuz Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri olmak üzere haftada üç gün hizmet verecek. Bu durum Küçük Sanayi Sitesi esnafımıza olumlu yansıyacak.” dedi.

Başkan Bağcı son olarak taleplerine olumlu yanıt vererek, Saray’da üç gün hizmet veremeye başlayan TüvTürk yetkililerine teşekkür etti.


- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler