CHP İzmir Milletvekilleri Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan yayınladıkları video mesaj ile 3 Aralık’ta yapılacak CHP Saray İlçe Kongresi’ni selamladı. Balbay ve Özkan’ın mesajlarının Mavi Listenin sosyal medya hesaplarından yayınlanması, seçim öncesi CHP’nin iki önemli isminden Şener Günaydı’ya destek olarak yorumlandı.

3 Aralık 2017 tarihinde yapılacak CHP Saray İlçe Kongresi’ne CHP İzmir Milletvekilleri Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan’da selamlama mesajı geldi.
GÜNAYDI’YA DESTEK OLARAK YORUMLANDI
Şener Günaydı öncülüğünde seçime hazırlanan Mavi Liste’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanan video mesajlar, CHP üyelerinden yoğun ilgi gördü. CHP Saray İlçe Kongresine bir haftadan az bir süre kala yayınlanan mesajlar, Balbay ve Özkan’dan Şener Günaydı’ya destek olarak da yorumlandı.
CHP’nin iki önemli isminin CHP Saray İlçe Kongresine gönderdiği selamlama mesajları şu şekilde:
CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay:
“ Cumhuriyet Halk Partimizin Saray İlçe Kongresi’ni kutluyoruz. Saray’ın çalışmalarını yüz yüze olmasak ta çoğunlukla görüyoruz, tanık oluyoruz. Bu kongre inanıyorum ki CHP Saray İlçe Örgütü’nü daha da güçlendirecek ve 2019 hedeflerine ulaşmamızda önemli bir ivme kazandıracak. Kongreyi kutluyorum. Kazanacak arkadaşlara başarılar diliyorum. Gelecek bizimdir diyorum.”
CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan:
“Saray İlçe Kongremizin hayırlı olmasını diliyorum. Bütün arkadaşlarıma, Türkiye’ye yepyeni umutlar, yepyeni başlangıçlar sunmasını istiyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Hayırlı, uğurlu olsun.”