13 C
Saray

Başkan Albayrak’tan 10 Kasım mesajı

En Çok Okunanlar

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Başkan Albayrak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yurdumuzun kurtarıcısı ve Cumhuriyet’imizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete göç edişinin 83. yıl dönümünde milletçe rahmet, şükran ve saygıyla anıyoruz.

İstiklal Mücadelemize başkomutanlık eden Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, özgür, bağımsız ve demokratik Türkiye Cumhuriyet’ini kurarak bizlere barış, huzur ve mutluluk içerisinde yaşayabileceğimiz güzel bir vatan bırakmıştır.

Bizleri karanlıktan aydınlığa çıkartan Atatürk, ülkemizin her alanda gelişmesini ve ulusumuzun refah seviyesinin yükselmesini sağlayacak kalkınma hamlesini gerçekleştirmiş, biz Cumhuriyet nesilleri için çağdaş uygarlığın kapılarını aralamıştır.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, şanlı tarihimizin, demokratik Cumhuriyet’imizin, çağdaş ülkemizin ve aydınlık yarınlarımızın simgesidir.

Ata’mız her ne kadar 83. yıl önce aramızdan ayrılmış olsa da eserleri, ilkeleri ve devrimleri ile kalplerimizde yaşamaya devam etmektedir. Atatürk, Türkiye’nin kalbidir ve Türkiye var olduğu müddetçe o kalp atmaya devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümünde rahmet, saygı ve minnetle anıyorum.

Ruhu Şad Olsun!”

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler