Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ak Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan’a Tekirdağ’ı tanıtmak amacıyla sosyal medya hesabından davette bulundu. Albayrak, Özcan’ı Tekirdağ’ın en uç iki mahallesinde Şarköy Kızılcaterzi ve Safaalan’da sabah namazı kılmaya ve ardından sabah sporu yapmaya davet etti.

“İLİMİZİN GÜZELLİKLERİNİ KENDİSİNE GÖSTERMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYACAĞIM”
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ak Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan’a Tekirdağ’ı tanıtmak amacıyla davette bulundu. Konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Kadir Albayrak açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Ak Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mestan Özcan’a Tekirdağ’ımızı tanıtmak amacıyla, kendisini en uç 2 mahallemizde sabah namazına katılmaya ve sonrasında Tekirdağ’ımızın eşsiz güzelliğinde keyifli bir sabah sporu yapmaya davet ediyorum. Teklifimi kabul ederse 12 Ocak 2019 Cumartesi sabah namazımızı ilimizin güneybatısındaki en uç mahallesi olan Şarköy Kızılcaterzi Mahallemizde vatandaşlarımızla kılacağız. Daha sonra da yine Şarköy’ümüze ilçe belediyemiz ile birlikte kazandırdığımız Sevgi Yolu’nda keyifli bir sabah yürüyüşü gerçekleştireceğiz. 13 Ocak 2019 Pazar günü ise yine güzel Tekirdağ’ımızın kuzeydoğusundaki en uç mahallesi olan Saray Safaalan Mahallemizde sabah namazımızı vatandaşlarımızla kıldıktan sonra Trakya’mızın nefes kaynağı Longoz Ormanlarında sabah yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz. Elbette sabah sporumuzu gerçekleştirdikten sonra Sayın Mestan Özcan ile kahvaltımızı da birlikte yapacağız. Davetime katılması halinde kendisine ilimizin güzelliklerini göstermekten büyük mutluluk duyacağım.”