Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak yeni yılın ilk iş gününde Şarköy’de incelemelerde bulundu. Şarköy’de bir dizi ziyarette bulunan Başkan Albayrak, vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.

ALBAYRAK VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak yeni yılın ilk iş gününde Şarköy ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesinin 2018 yılında Şarköy’de gerçekleştireceği yatırım ve projeler hakkında vatandaşlara bilgi veren Başkan Kadir Albayrak, kendilerinin öneri ve taleplerini de dinledi.
Başkan Albayrak burada yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimiz 2014 yılından bu yana gerek Şarköy’de gerekse diğer ilçelerimizde birçok yatırım ve projeye imza attık. 2018 yılı da önemli yatırımların gerçekleştiği bir yıl olacak. Tüm bu çalışmalar sonucunda Tekirdağ Türkiye’nin parlayan yıldızı haline gelecek” dedi.
BAŞKAN ALBAYRAK’TAN ZİRAAT ODASI BAŞKANI DÜZGEN’E ZİYARET
Şarköy’de incelemelerde bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy Ziraat Odası Başkanı Ömer Düzgen’i ziyaret etti. Şarköy Ziraat Odası Meclis Başkan Vekili İlhan Böke ile Şarköy Yöresel Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Orhan Yavuz’un da yer aldığı ziyarette Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Ziraat Odası ve dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı.
BAŞKAN ALBAYRAK’TAN BAŞKAN ALTINOK’A ZİYARET
Şarköy’de bir dizi ziyarette bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok’u makamında ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanları Neşat Erdoğan ve Şeref Çetin, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz ile Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Vahit Aslan’ın da yer aldığı ziyarette Şarköy’de devam eden ve planlanan yatırımlar ile ilgili görüşme gerçekleşti.
“YATIRIMLARIMIZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEK”
Ziyaret sonunda açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak “Şarköy, Tekirdağ’ın turizm açısından önemli bir ilçesi. 2018 yılında tüm ilçelerimizde olduğu gibi Şarköy’de de yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek” dedi.