Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Tekirdağsporlu futbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu üyeleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

ALBAYRAK FUTBOLCULARLA YEMEKTE BULUŞTU
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağsporlu futbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu üyeleri ile öğle yemeğinde buluştu. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri Tarihi Beşevler’de düzenlenen öğlen yemeğine, Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra Tekirdağspor Kulüp Başkanı Turgay Kartaloğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Şeref Çetin, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz, Tekirdağspor Teknik Direktörü Ali Nail Durmuş ve Tekirdağsporlu futbolcular katıldı.
2017-2018 SEZONUNDA BAŞARILAR DİLEDİ
Yoğun programı arasında Tekirdağspor’a vakit ayırarak futbolcular ve teknik heyetle bir araya gelen Başkan Kadir Albayrak, futbolcuları ve teknik heyeti geçtiğimiz hafta sonu aldıkları Adliyespor galibiyetinden dolayı tebrik etti. İmkânlar dâhilinde kulübe destek olacaklarını da sözlerine ekleyen Başkan Albayrak, yönetime, teknik heyete ve futbolculara 2017-2018 sezonunda başarılar diledi.