Saray Belediye Meclisi, 2014- 2019 döneminin son meclis toplantısını dün saat 10.30’da Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantı sonunda kapanış konuşması gerçekleştiren Başkan Nazmi Çoban, “Böylesine onurlu bir görevden bulunmaktan ve sizlerle çalışmaktan mutluyum. Hiçbir zaman burada parti çıkarları ön planda tutulan meclis toplantılarını yaşamadık. Saray ile ilgili tarihi kararlara hep birlikte imza attık. Tarihi projelere imza atmış olan, Saray halkının yaşamını kolaylaştıracak projelerde imzası olan bu büyük, onurlu Mecliste görev alan arkadaşlarımı Saray halkı unutmayacaktır” dedi.

İMAR KOMİSYONU RAPORLARI ONAYLANDI
Saray Belediye Meclisi, 2014-2019 döneminin son meclis toplantısını dün saat 10.30’da Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban başkanlığında Saray Kent Konseyi Kültür Evi’nde gerçekleştirdi. Son meclis toplantısında İmar Komisyonu’nun görüştüğü 6 gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi.
“SARAY İLE İLGİLİ TARİHİ KARARLARA HEP BİRLİKTE İMZA ATTIK”
Toplantının sonunda kapanış konuşması gerçekleştiren Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban şunları ifade etti:
“Bu süreçte Saray ile ilgili çok önemli tarih kararlara hep birlikte imza attık. Bir onur yaşadık. Saray halkı bizi böylesine onurlu bir göreve getirdi. Böylesine onurlu bir görevde bulunmaktan, Belediye Başkanı olmaktan ve sizlerle çalışmaktan mutluyum. Hiçbir zaman burada parti çıkarları ön planda tutulan meclis toplantılarını yaşamadık. Saray ve bulunduğumuz bölgemizin sorunlarına çözüm getirmek için el birliğiyle bir çaba içerisinde olduk. Ben şuna inanıyorum ki tarihi projelere imza atmış olan Saray halkının yaşamını kolaylaştıracak projelerde imzası olan bu büyük, onurlu Mecliste görev alan arkadaşlarımı Saray halkı unutmayacaktır. Çoluk çocuğumuza bırakacağımız onurlu tarihsel görevleri yerine getirdik. Böylesine onurlu tarihi bir görevde Saray halkının tarihinde yer almak ayrı bir şereftir. Bu şerefi sizlerle birlikte Belediye Başkanı olarak paylaşmaktan mutluyum. Meclisimizde gelecek dönemde aday olan arkadaşlara, siyasi partilerin belediye başkan adaylarına, belediye meclis aday adaylarına da başarılar dilerim. Seçimlerin Saray’ımıza, Tekirdağ’ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim. Bundan sonraki yaşamımızda da dostluklarımızın mezara kadar yaşam boyu sürmesi dileğiyle hepinize Belediye Başkanı olarak sevgilerimi saygılarımı sunarken bu süreçte her zaman bizimle beraber olan değerli basın mensuplarına huzurlarınızda teşekkürü bir borç biliyorum. Onlar bizim Belediyemizin çalışmalarını Saray halkına yansıtmakta önemli, tarihi görevler üstlendiler. Çok zorlu dönemlerde görevlerde bulunduk. Bu görevlerde Belediye Meclis üyelerinin tamamen gönüllülük ve halkın sorunlarına taşın altına elini koyma gibi bir görevi var. Alınan kararlar Saray için önemli kararlardı. Saray’ın geleceğinin planlarını da bu meclis almıştır. Ben tekrar kararlarımız da görevlerimiz de hayırlı olsun diyorum. Bundan sonraki yaşamlarımızda da başarılar dilerim. Siyasete devam edecek arkadaşlara siyasi yaşamlarında da devam dilerim.
“YAŞAMIM BOYU BULUNDUĞUM SİYASİ PARTİYE KATKI SUNACAĞIM”
Ben kendi adıma bundan sonraki dönemde inandığım siyasal görüş ve düşünceler doğrultusunda yaşamım boyu bulunduğum siyasi partinin ülkemizin bizden istediği katkıyı bir vatandaş olarak yerine getireceğim. Bizim bu çalışmalarımızda bize alt yapısında destek sunan Saray Belediyesi’nin çalışanlarına, müdürlerine, personeline hepsine yürekten teşekkür ediyorum.”
TOPLU HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİLDİLER
Toplantı sonunda Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban ve Belediye Meclis Üyeleri toplu hatıra fotoğrafı çektirerek günü ölümsüzleştirdi.