10.7 C
Saray

Başkan Erkiş Yumurtadere’yi aldı

En Çok Okunanlar

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Güngörmez Mahallesi Laladere Orman İşletme Şefliği sınırlarında kalan 25 dönümlük Yumurtadere B Tipi Mesire Yerini yıllık 26 bin TL’den 20 yıllığına kiraladı

Saray Belediyesi’nin turizm alanındaki atağı ve yatırımları tüm hızıyla sürüyor.
SADECE SARAY BELEDİYESİ KATILDI
Geçtiğimiz Mart ayında 39 dönümlük Bahçeköy B Tipi Mesire Alanı’nı yıllık 333 bin TL bedelle Saray Belediyesi’ne kazandıran Başkan Erkiş, bugünde Saray Belediye Meclisi’nden aldığı yetki ile Yumurtadere B Tipi Mesire Yerinin ihalesine katıldı. Sadece Saray Belediyesi’nin katıldığı ihalede Başkan Erkiş, en düşük teklifle, yıllık 26 bin TL bedelle, 25 dönümlük Yumurtadere B Tipi Mesire Yerini Saray Belediyesi’ne kazandırdı.
ERKİŞ: BU ADIMLAR OLDUKÇA DEĞERLİ
İhale sonrası gazetemize bir değerlendirmede bulunan Başkan Erkiş, “Bahçeköy Mesire Alanını da aldığımızda dediğim gibi, Sarayımızın turizm potansiyelini spor, kültür ve sanatla buluşturmak adına bu adımlar oldukça değerli. Hem de Bahçeköy hem de Güngörmez’deki mesire alanları Saray’ın lansmanı açısından çok önemli işlevler görecek. Önümüzde bu iki mesire alanını projelerimiz doğrultusunda hazır hale getirmemiz için bir süreç var. Önümüzdeki turizm sezonu ile birlikte hedeflediğimiz noktaya gelmeye başlayacağız. Şimdiden Saray’ımıza hayırlı olsun” dedi.

Önceki İçerikYakıştı mı?
Sonraki İçerikİyi başladı kötü bitirdi
- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler