Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özen, Saray Eski Pazar yerinde düzenlenen Kastamonu Tanıtım Günleri’ne yaptığı yazılı basın açıklaması tepki gösterdi. Esnafın zor günler geçirdiğini kaydeden Başkan Özen, “ Saray Esnaf Odası ve Kooperatif olarak kesinlikle karşısında olduğumuzu bildirir ve yanlış bir uygulama olduğu kanaatindeyiz. Dün nasıl karşıysak bugünde karşıyız, yarında karşı olacağız” dedi.
“DÜN NASIL KARŞIYSAK, BUGÜNDE KARŞIYIZ YARIN DA KARŞI OLACAĞIZ”
Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özen, Saray Eski Pazar yerinde düzenlenen Kastamonu Tanıtım Günleri’ne yaptığı yazılı basın açıklaması tepki gösterdi. Başkan Özen açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Çarşamba günü eski Pazar yerinde kurulan ‘Kastamonu Günleri’ ile ilgili açılan stantlar konusu gerekli mercilerle görüşülerek önceki yıllarda sergilemiş olduğumuz tavırlarımızın net olduğunu, bu gibi etkinliklerin Saray Esnafına zarar verdiğini, hele hele esnafın zor günler geçirdiği bu dönemde bu gibi etkinliklerin esnafın ticari hayatına zarar vereceğini düşünerek Esnaf Odası ve Kooperatif olarak kesinlikle karşısında olduğumuzu bildirir ve yanlış bir uygulama olduğu kanaatindeyiz. Dün nasıl karşıysak bugünde karşıyız yarında karşı olacağız. Saygılarımı sunarım.”