BENDİS Saç Tasarım kuruluşunun 1. Yılını 24 Aralık Pazar günü düzenlediği törenle kutladı.

KİMLER KATILDI?
BENDİS Saç Tasarım Nazegül Baki kuruluşunun 1. Yılını 24 Aralık Pazar günü düzenlediği törenle kutladı. Cumhuriyet Pasajı’nda gerçekleşen açılış ve 1.yıl kutlama etkinliğine Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, BENDİS Saç Tasarım Merkezi sahibi Nazegül Baki’nin ailesi, Saray Esnaf Odası Başkan Adayı Esat Yalçın, esnaflar, arkadaşları ve müşterileri katıldı.
“KADINLARIMIZ HER ZAMAN BİR ADIM ÖNDE “
BENDİS Saç Tasarımının açılışında konuşan Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, “Genç kardeşimizin böylesine anlamlı özellikle kadınlara hitap etmesi beni çok gururlandırdı. Cumhuriyet sayesinde kadınlarımız özgürce istedikleri alanlarda çalışabiliyor. Kadınlarımızın her zaman yanında olup her zaman destekleyeceğiz. Kadınlarımız her zaman bir adım önde olacak. Tebrik ediyorum, genç kardeşimize çalışmalarında başarılar diliyorum”dedi.
BAŞKAN ÇOBANLA PASTA KESTİ
Konuşmaların ardından Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, BENDİS Saç Tasarım sahibi Nazegül Baki ile birlikte 1.yıl pastasını kesti. Pasta kesiminin ardından Nazegül Baki etkinliğe katılan misafirlerine makas şeklinde magnet hediye etti.
TEŞEKKÜR ETTİ
Etkinlik sonunda kısa bir konuşma yapan BENDİS Saç Tasarım Merkezi sahibi Nazegül Baki, 1. Yıl partimize katılan, çiçek gönderen beni yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum. Ayaspaşa Mah. Çarşı Caddesi. Cumhuriyet Pasajı KAT/1 Saraylı kadınlarımızın hizmetindeyiz” dedi.