Tekirdağ Voleybol Altyapı Liglerine adı verilen Beyza Adalı’yı, Saray Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi’nden arkadaşları da unutmuyor. Salı günü oynanan Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi – Kemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi maçında,  sahaya  ‘Sevgili Beyza, Seni Unutmayacağız” pankartıyla çıktı. Beyza Adalı’nın annesi ve babasının da hazır bulunduğu maçta, saygı duruşu sırasında duygu dolu anlar yaşandı.

Geçtiğimiz Temmuz ayında geçirdiği trafik kazası sonrası hayata gözlerini yuman Saray Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi öğrencisi Beyza Adalı’yı arkadaşları unutmuyor.
“SEVGİLİ BEYZA, SENİ UNUTMAYACAĞIZ”
Salı günü saat 15.00’de Saray Spor Toto Spor Salonu’nda oynanan Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı ile Kemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı maçında, voleybolcular sahaya “Sevgili Beyza, Seni Unutmayacağız” pankartıyla çıktı. Beyza Adalı’nın annesi ve babasının da hazır bulunduğu maçta, saygı duruşu sırasında duygu dolu anlar yaşandı.
“BEYZA’YI UNUTMAYACAĞIZ”
Saygı duruşu sonrası kısa bir konuşma yapan Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Osman Yavuz, “Bütün maçlarımızı Beyza Adalı için oynuyoruz. Beyza’yı çok seviyoruz ve onu asla unutmayacağız” dedi.
Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi – Kemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmayı Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı 3-0’lık skorla kazandı.