Her geçen gün gelişen ve büyüyen bil-mar (Bilecen Gıda Pazarlama Limited Şirketi) market şubelerine yenilerini eklemeye devam ediyor. İşletmeciliğini Mehmet-Bülent-Semih Bilecen’in yaptığı bil-mar 4.şubesini Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No:60/A’da görkemli bir törenle hizmete açtı.

KATILIM YOĞUN OLDU
İşletmeciliğini Mehmet-Bülent-Semih Bilecen’in yaptığı bil-mar market 4.şubesini Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:60/A’da Çarşamba günü saat 11.00’da gerçekleştirdiği görkemli törenle hizmete açtı. Yoğun katılımın olduğu açılışa Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç, CHP Saray Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Erkiş, Ak Parti Saray Belediye Başkan Aday Adayı Hakan Özgül, CHP Saray İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Aslan, İYİ Parti Saray İlçe Yöneticileri, Saray Kent Konseyi Başkanı Mehmet Bilecen, Saray Küçük Esnaf ve Pazarcılar Derneği Başkanı Sunay İmük, siyasi parti ve STK temsilcileri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.
HAYIRLI OLSUN
Açılışta bir konuşma yapan Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, “Öncelikle katılımınızdan dolayı Bülent Bilecen ve ailesi adına hepinize hoş geldiniz diyor, saygılar sunuyorum. İlçemizin saygın iş adamlarından Bülent Bilecen ailesi, eşi, dostları ve arkadaşlarının desteğiyle böylesine anlamlı bir gıda mağazasını Saray’ımıza kazandırıyor. Belediye Başkanı olarak Saray’a kazandırdığı bu hizmetlerden dolayı bu aileye Saray halkı adına şükranlarımı sunuyorum. İnsanlarımız istihdam ediliyor. Halkımızın gerçekten ihtiyaçlarına yönelik ucuz ve uygun ürünleri halkımızla buluşturuyor. Ben bu atılımı gerçekleştiren Bilecen ailesine teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun, Allah bol kazançlar nasip etsin” dedi.
DUALARLA KURDELE KESİLDİ
Konuşmaların ardından dualarla kurdele kesildi. Kurdele kesiminin ardından marketi dolaşan Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Bülent Bilecen’den bilgi aldı. Başkan Çoban günün anısına Mehmet Bilecen ve Bülent Bilecen ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Bil-mar ALIŞVERİŞTE KALİTENİN ADRESİ
bil-mar market taze ürün odaklı yaklaşımıyla market alışverişinde aranılan her şeyi en uygun ve en yüksek kalite anlayışıyla Saray halkının beğenisine sunacak. bil-mar müşterileri, geniş ürün yelpazesinin yanı sıra modern yapıya sahip hijyenik bir ortamda alışveriş yapmanın keyfini yaşayacak.