Tekirdağ Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin destek verdiği ‘Zafere Sürüyoruz Bisikletini Al Gel etkinliği yoğun ilgi gördü. Tekirdağ Bisiklet Kulübü’nün katılım gösterdiği “Zafere Sürüyoruz, Bisikletini Al Gel” etkinliğine 150 bisikletçi katıldı.

????????????????????????????????????

“BİSİKLET GELECEĞİN ÖNEMLİ BİR PARÇASIDIR”

Tekirdağ Kent Konseyi Gençlik Meclisi 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla “Zafere Sürüyoruz Bisikletini Al Gel” etkinliğini düzenledi. Üç Kemaller Meydanı(Tuğlalı Park) ta başlayan “Zafere Sürüyoruz” etkinliğinde Tekirdağ Kent Konseyi Gençlik meclisini temsilen  konuşan Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu Üyesi Cansın Rokovet “Öncelikle bizler Atatürk’ün evlatları olarak etkinliğimizi bu anlamlı günde yapmanın onurunu yaşıyoruz. Bisiklet geleceğin önemli bir parçasıdır ve olmak da zorundadır. Etkinliğimizde bizlerle birlikte emek harcayan Tekirdağ Kent Konseyi ailesine, bizleri yalnız bırakmayan Tebis’e, desteklerinden ötürü Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz. Sizlerden bir ricamız olacak gençliğe sahip çıkın, bizlerin arkasında durun, bizlere destek verin. Unutulmamalıdır ki bizler sadece geleceğin liderleri değil bu gününde ortaklarıyız. Bizler Tekirdağ için, gelecek için varız. Sloganımızda dediğimiz gibi Tekirdağ’da umut gençliktir.” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Etkinliğe katılımlarıyla destek veren Tekirdağ Bisiklet Kulübü Başkanı Serkan Çiloğlu da yaptığı konuşmada bu etkinliğe destek olan başta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na ve katılan herkese teşekkür etti.

HEDİYELER VERİLDİ

Etkinliğe yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, bisikletçileri alkışlayarak destek verdi. Etkinlik sonunda katılımcılara tişört, şapka ve katılım belgesi hediye edildi.