Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, bu sezon ilk defa kendi evinde bir maça çıkacak olan Tekirdağsporlu futbolcuları, teknik heyeti ve yönetim kurulu üyelerini öğle yemeğinde ağırladı.

BÜYÜKŞEHİR FUTBOLCULARI ÖĞLE YEMEĞİNDE AĞIRLADI
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 19 Kasım Pazar günü kendi evinde Sultanbeyli Belediyespor’u ağırlayacak olan Tekirdağspor heyetini öğle yemeğinde ağırladı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri Tarihi Beşevler’de düzenlenen öğle yemeğine, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Şeref Çetin, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz, Tekirdağspor Kulüp Başkanı Turgay Kartaloğlu, Tekirdağspor Teknik Direktörü Ali Nail Durmuş ve Tekirdağsporlu futbolcular katıldı. Sezon başından beri stadı tadilatta olan Tekirdağspor, bu sezon ilk defa kendi evinde bir karşılaşmaya çıkacak. 19 Kasım Pazar günü oynanacak zorlu karşılaşma öncesinde, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, futbolculara ve teknik heyete moral olması açısından öğle yemeği düzenledi.
BAŞARILAR DİLEDİ
Öğle yemeğinde, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Şeref Çetin ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz, futbolculara, teknik heyete ve Tekirdağspor yönetimine, Sultanbeyli Belediyespor karşılaşmasında ve sezonun geriye kalan bölümünde başarılar diledi.