Büyükyoncalı Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde yol verme kavgası çıktı. Çıkan kavgada Engin S. (64) isimli şahıs dükkanında bulundurduğu tüp ile tartıştığı Adem Mercan’ın(29) kafasına vurdu. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Adem Mercan yoğun bakımda.

Büyükyoncalı’da yol verme kavgası kanlı bitti2TÜPLE KAFASINA VURDU

İddiaya göre, ailesi ile Büyükyoncalı’da otomobili ile seyir eden Adem Mercan yol verme meselesi yüzünden Engin S. (64), C.S. (27) ve B.P. (45) ile tartışma yaşadı. Tartışma sonrası çıkan kavgada 64 yaşındaki Engin S. dükkanında bulundurduğu tüp ile Adem Mercan’ın kafasına vurdu. Aldığı darbe ile yere yığılan Mercan, olay yerine gelen 112 acil servis ekipleri tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan müdahalelerin ardından Çorlu Devlet Hastanesi’ne sevk edilen Mercan, Çorlu Devlet Hastanesi’nde yoğun bakımda.

TUTUKLAMA İSTEMİYLE MAHKEMEYE SEVK EDİLDİLER

Olayın ardından geniş kapsamlı soruşturma başlatan Saray İlçe Jandarma Komutanlığı kavgaya karışan Engin S., C. S. ve B. P.’yi gözaltına aldı. Bu sabah saatlerinde Saray Adliyesi’ne çıkarılan 3 şahıstan C. S. ile B.P. tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalırken, hayatını kaybeden Adem Mercan’a öldürücü darbeyi vurduğu iddia edilen 64 yaşındaki Engin S., tutuklama istemi ile mahkemeye sevk edildi.