Tekirdağ 1. Amatör Küme C grubunda mücadele eden Büyükyoncalıspor 8. Hafta mücadelesinde deplasmanda Çerkezköy 1923 Gençlikspor ile karşılaştı. 90 dakika boyunca sahaya etkili bir oyun yansıtan Büyükyoncalıspor, karşılaşamadan 3-0’lık galibiyetle ayrıldı.

Tekirdağ 1. Amatör Küme C grubu 8. Hafta mücadelesinde Büyükyoncalıspor Pazar günü saat 16.30’da Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksinde Çerkezköy 1923 Gençlikspor’a konuk oldu.
3-0’LIK NET GALİBİYET
Grubunda oynadığı ilk devredeki maçlarda inişli çıkışlı bir grafik sergileyen Büyükyoncalıspor, Çerkezköy deplasmanında iyi bir futbol ortaya koydu. Maçın ilk düdüğünden son düdüğüne kadar rakibine oyun üstünlüğünü kabul ettiren Büyükyoncalıspor sahadan 3-0 gibi net bir sonuçla galip ayrıldı. Büyükyoncalıspor’a galibiyeti getiren goller Enes Hersan, Gökhan Balıkçı ve Batuhan Özçevik’ten geldi.
ÖZÇEVİK: İKİNCİ DEVREYE İYİ BAŞLADIK
Maç sonrası değerlendirmede bulunan Büyükyoncalıspor Kulüp Başkanı Yalçın Özçevik, Öncelikle takımımıza gösterdiği mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum. Grubumuzda ilk yarı maçlarında şansız puan kayıpları yaşadık. Bu galibiyetle ikinci devre maçlarına iyi bir başlangıç yaptık. Önümüzdeki maçları iyi futbol oynayarak kazanmak ve ligi en iyi noktada bitirmek istiyoruz” dedi.