6.7 C
Saray

Büyükyoncalıspor’da Sürmeli Yıldız dönemi

En Çok Okunanlar

Büyükyoncalıspor Kulübünün tek liste ile gidilen 4’üncü olağan kongresinde başkanlığa Sürmeli Yıldız seçildi. Yıldız’ın yönetim kurulunda Saray Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tınaz ve İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Abdullah Ataman’ın yer alması dikkat çekti

Büyükyoncalıspor Kulübü Pazar günü saat 18.00’de Büyükyoncalıspor Kulüp Binası’nda 4’üncü olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongrede seçime tek liste ile gidilirken, 37 yıllık mazisi bulunan Büyükyoncalıspor’un yeni başkanı iş insanı Sürmeli Yıldız oldu.

2015 yılında başkan seçilen ve zor şartlara karşın hayata geçirdiği başarılı çalışmalarla Büyükyoncalıspor’u ayağa kaldıran Yalçın Özçevik’ten görevi devralan çiçeği burnunda Başkan Sürmeli Yıldız,  konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
“Bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı Yalçın Özçevik başkanıma teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisi bundan sonra da her zaman yanımızda olacaktır. Bundan yana zerre şüphem yok. Güçlü bir yönetim kadrosuyla başkanlığı devralmış bulunmaktayız. Bundan sonra da hedefimiz daha önceki yönetimin hedefleri doğrultusunda gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spora eğilimlerini sağlamak, gençlerimizin önünü açıp, onlara destek verip sporda başarıdan başarıya koşmasını sağlamak olacak. Çıktığımız bu yolda Belediye Başkanımız Özgen Erkiş’ten de bizlere destek vermesini istiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz kongremize katılım sağlayan ve bu yolda bizlere inanan herkese teşekkürlerimi sunuyor ve hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Büyükyoncalıspor yeni yönetim şu isimlerden oluştu:
Sürmeli Yıldız
Nevzat Oduncu
Ahmet Tınaz
Abdullah Ataman
Murat İşcan
Ogün Küçükmeriç
Serdar Karakaş

Yedekler
Hakan Karabaş
Özcan Arıcan
Harun Tunçbilek
Raşit Durmaz
Engin Emen
Tamer Çanak
Davut Keskin

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler