2016-2017 Amatör Ligi fikstürü belli oldu. Büyükyoncalıspor ligdeki ilk mücadelesini kendi sahasında Çorlu Kore Spor’a karşı verecek. Temsilcimiz ligin kapanışını ise kendi sahasında Çorlu Trakya Balkan Spor karşı karşıya geleceği maç ile yapacak.

Ramazan FİŞEK – Saray Gazetesi

buyukyoncali-sporun-fiksturu-aciklandi2SARAYLI FUTBOL SEVERLER HEYECANLI
Bu yıl da hedefini ligde üst sıralarda ve zirveyi zorlamak olarak belirleyen Büyükyoncalıspor, altyapısına verdiği önem ile bu hedefine ulaşmaktaki kararlılığını gösterdi. Transfer sezonunun kapanmasıyla birlikte ise gözler ligin başlayacağı güne çevrildi. Büyükyoncalıspor, ilçemizin bir diğer temsilcisi olan Saray Belediye Spor’a hazırlık karşılaşmasında farklı yenmesi ise Büyükyoncalıspor’a gönül verenleri üzse de futbol severler bu sezon takımlarından umutlu.
AÇILIŞI VE KAPANIŞ MAÇLARI KENDİ SAHASINDA GERÇEKLEŞECEK
Büyükyoncalıspor’un da yer aldığı Tekirdağ Amatör 1. Liginin 2016 – 2017 lig fikstürü açıklandı. Toplamda 10 takımın bulunduğu ve 18 haftalık periyottan oluşan ligde, temsilcimiz Büyükyoncalıspor ligin açılış maçını evinde karşılaşacağı Çorlu Kore Spor ile gerçekleştirecek. Ligin kapanış maçını da kendi sahasında yapacak olan Büyükyoncalıspor, Çorlu’nun en üst düzey takımlarından olan Çorlu Trakya Balkan Spor ile karşılaşacak.