Ak Parti Saray Belediye Meclis Üyesi Can Terek, ‘Büyükşehir Meclis Üyeleri çalışmıyor mu?’ başlıklı haberimize “Özgen Başkanımıza Allah sağlık verirse 20 yıl Saray Belediye Başkanlığı yapar.” yorumunda bulundu. Bir hayli iddialı olan bu çıkışa onlarca yorum gelmesi üzerine kinaye yaptığını açıklayan Terek, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’in 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamasına geç kalmasını, “Unutulacak bir iş değil. Rezalet.” cümlesiyle yorumladı.
Ak Parti Saray Belediye Meclis Üyesi Can Terek, ‘Büyükşehir Meclis Üyeleri çalışmıyor mu?’ başlıklı haberimize yaptığı yorumlarla dikkati üzerine çekti.
TEREK’TEN KİNAYELİ PAYLAŞIMLAR
Saray Gazetesi takipçilerinin Büyükşehir Meclis Üyeleri hakkında yaptığı olumsuz yorumlar üzerine düşüncelerini paylaşan Terek, “3 büyükşehir belediye meclis üyesi arkadaşımın ve Özgen Başkanının hakkini yemek doğru olmaz. Nazmi Başkanımız halktan özür diledi 10 yıl belediye başkanlığı yaptı. Özgen Başkanımıza Allah sağlık verirse 20 yıl Saray Belediye Başkanlığı yapar.” yorumunda bulundu.  Takipçilerimizi özelikle de Ak Parti’li takipçilerimizi hayretler içerisinde bırakan bu yoruma açıklık getirme zorunluluğu hisseden Terek, kinaye yaptığını açıkladı. Kinayeli yorumlarına “Özgen Başkan’ın daha 4 yılı var. City slowda çok çalışmaya gerek yok, slow slow, (yavaş yavaş). Zaman çok” cümleleriyle devam eden Terek, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’in 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamasına geç kalmasını, “Unutulacak bir iş değil. Rezalet.” cümlesiyle yorumladı.