İYİ Parti Saray İlçe Teşkilatı dün akşam CHP Saray İlçe Teşkilatı’na nezaket ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için İYİ Parti Saray İlçe Teşkilatı’na teşekkür eden CHP’li Gençler, İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Rahim Buluş’a Gençliğe Hitabe hediye etti.

İYİ PARTİ’DEN CHP’YE NEZAKET ZİYARETİ
İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Rahim Buluş ve Yönetimi dün akşam, CHP Saray İlçe Teşkilatı’na nezaket ziyaretinde bulundu. CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen İYİ Parti Saray İlçe Teşkilatı yerel seçim sürecini değerlendirdi. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç, nazik ziyaretleri için İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Rahim Buluş ve Yönetim Kurulu’na teşekkür etti.
CHP’Lİ GENÇLERDEN BAŞKANLARA GENÇLİĞE HİTABE
Ziyarette hazır bulunan CHP Saray İlçe Gençlik Kolları Başkanı Görkem Bayar, “Türk Gençliği olarak özgürlüğün, bağımsızlığın, egemenliğin, Cumhuriyet ve devrimlerin yılmaz bekçileri olduğumuzu, her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk İlkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için tüm zorlukları yeneceğimize namus ve şeref sözü verdiğimizi, kendimizi büyük Türk ulusuna adadığımızı ifade ediyoruz” diyerek CHP Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç ve İYİ Parti Saray İlçe Başkanı Rahim Buluş’a Gençliğe Hitabe hediye etti. Anlamlı hediyeleri için CHP Gençlik Kollarına teşekkür eden Başkan Buluş, Gençliğe Hitabe’yi ilçe teşkilat binalarına asacaklarını ifade etti.