CHP Saray İlçe Gençlik Kolları mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Gençlik Kolları Safaalan Mahallesi Muhtarı Mehmet Özmen’i, Küçükyoncalı Mahallesi Muhtarı Ekrem Sevinç’i ve Küçükyoncalı Spor Kulübü’nü ziyaret ederek, onlara Gençliğe Hitabe hediye etti.

CHP’Lİ GENÇLERDEN SAFAALAN’A ZİYARET
CHP Saray İlçe Gençlik Kolları mahallere ziyaretlerini sürdürüyor. Gençlik Kolları Başkanı Görkem Bayar ve ekibi Safaalan Mahallesi Muhtarı Mehmet Özmen’i ve Safaalan’lı gençleri ziyaret etti. Muhtar Özmen ve Safaalan’lı gençlerle sohbet eden CHP’li Gençler, Muhtar Özmen’e Gençliğe Hitabe hediye etti. CHP’li Gençler misafirperverliklerinden ve güler yüzlü sohbetlerinden dolayı Muhtar Özmen’e ve Safalan’lı gençlere teşekkür etti.
CHP’Lİ GENÇLERDEN KÜÇÜKYONCALI’YA ZİYARET
CHP’li Gençler ziyaretlerine Küçükyoncalı ile devam etti. Küçükyoncalı Mahallesi Muhtarı Ekrem Sevinç’i ve Küçükyoncalı Spor Kulübü’nü ziyaret eden CHP’li Gençler, Muhtar Sevinç ve Küçükyoncalı Spor Kulübü’ne Gençliğe Hitabe armağan etti. CHP’li Gençler misafirperverlikleri ve güler yüzlü karşılamaları için Muhtar Ekrem Sevinç’e ve Küçükyoncalı Spor Kulübü’ne teşekkür etti.