4. Uluslararası 11 Geleneksel Kültür Sanat ve Barış Festivali’nde Saray Yaz Okulları öğrencileri el sanatları kursunda gerçekleştirdikleri el emeği ürünlerini sergiledi. Saray Belediye Binası önünde çocukların gerçekleştirdiği sergiyi festivale katılanlar yakından inceledi. Ramazan FİŞEK – Saray Gazetesi SERGİ

BEĞENİ TOPLADI

4. Uluslararası 11. Geleneksel Kültür Sanat ve Barış Festivali’nde dün açılış gerçekleştirildi ve açılış töreni renkli görüntülere sahne oldu. Festival’in açılışına ayrı bir renk katan ise Saray Yaz Okullarında el sanatları kursu alan çocuklar oldu. Saray Belediye Binası önünde sergi açarak el emeği eserlerini sergileyen çocuklara vatandaşlar ilgi gösterdi.

ÇOCUKLAR EL EMEKLEİNİ SERGİLEDİBAŞKAN ÇOBAN ZİYARET ETTİ

Ahşap boyamalı el yapımı süs tepsisi ve tişörtlerin üzerine yaptıkları baskıları sergileyen çocukları, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’da ziyaret etti. Çocuklar ile yakından ilgilenerek sergiledikleri el emeği ürünleri inceledi. Başkan Çoban, çocuklar ile birlikte günün anısına toplu fotoğraf çektirdi ve başarılarının devamını diledi.