REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saray Gazetesi

Demirel: Delegelerimiz iradelerine sahip çıkacaktır

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Demirel: Delegelerimiz iradelerine sahip çıkacaktır
1.165
01 Aralık 2017 - 8:44
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


CHP Saray İlçe Başkanı Demir Ali Demirel 3 Aralık Pazar günü yapılacak ilçe kongresinde beyaz listeyle delege seçilen partililerin iradelerine sahip çıkacaklarını söyledi. Demirel ayrıca, sağlıklı bir kongre sürecinin gerçekleşmesine katkı sağladıkları için Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’a ve Belediye Meclis üyelerine teşekkür etti.

PARTİLİLERİMİZLE SÜREKLİ İÇ İÇEYİZ
Kongre sürecinde olağan çalışmalarının dışında çok farklı bir çalışmaya imza atmadıklarını söyleyen Demir Ali Demirel, “CHP Saray İlçe Başkanı ve yönetimi olarak mahalle ziyaretlerimiz zaten düzenli olarak yapıyorduk. Bu süreçte de hem delegelerimiz hem de üyelerimizle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk. İlçe Kongresi öncesi yaptığımız çalışmalar oldukça faydalı oldu” dedi.
OY ORANIMIZI SÜREKLİ ARTIRDIK
CHP Saray İlçe yönetimini yaptığı çalışmalarla başarıyı yakaladığını ifade eden Demierl, “Göreve geldiğimiz andan itibaren CHP’nin oyunu sürekli olarak artırdık. Referandum süreciyle birlikte CHP’nin oy oranı yüzde 70’lere ulaşmıştır. Hedefimiz bu oranı 2019 yılında yüzde 80’ler seviyesine çıkarmaktır. İnanıyorum ki bu kongre bu hedefe ulaşmamızda önemli bir sıçrama noktası olacaktır. Ayrıca bu kongrede önemli bir gençleşme hamlesi yapıyoruz. 12 tane pırıl pırıl gencimizi yönetimde yer alacaklar. Bu gençler önümüzdeki dönemlerde parti içinde önemli görevlere geleceklerdir” dedi.
ÇARŞAF LİSTEYLE YAPMAYA KALKSAK BU DELEGE LİSTESİNİ YAPAMAZDIK
Partinin bütününü kapsayan bir delege listesi hazırladıklarını dile getiren Demirel, “İlçe Yönetimi olarak Çarşaf Listeyi aratmayacak yöntemle ile delegasyonu hazırladık. Çok açık ifade ediyorum ki Çarşaf Listeyle yapmaya kalksak bu delege listesini hazırlayamazdık. Delege listesine baktığınızda mücadele eden, etkinliklere katılan, partisine sahip çıkan herkesin yazıldığını görürsünüz. Biz delege listesini 25 mahalleyi gözeterek hakkaniyetle yaptığımız için zaten ikinci bir aday çıkabilmiştir” dedi.
BEYAZ LİSTENİN DELEGE LİSTESİNDEN ADAY OLMAK ETİK DEĞİL
Delege seçimlerinin tek liste ile yapıldığının altını çizen Demirel, “Partimizde demokrasinin gereği aday olmak her partilimizin en doğal hakkı. Ama aday olacak kişinin ve ekibin delege listesi çıkarması ve delege seçimlerine de katılması doğru yöntemdir. Delege listesi çıkarmadan, beyaz Listeyle hazırlanan delege listesi üzerinden aday olmak etik değildir” dedi.
DELEGELERİMİZ İRADELERİNE SAHİP ÇIKACAKTIR
Pazar günü yapılacak İlçe Kongresine bütün partilileri davet eden Demirel, “Delege seçiminde olduğu gibi partililerimiz beyaz liste ile iradelerine sahip çıkacaklardır. Birlik ve beraberlik içinde CHP kültürüne yakışan bir kongre gerçekleştireceğiz. Kongreye Mavi Liste ile katılan arkadaşlara da başarılar diliyorum” dedi.
TEŞEKKÜR EDİYORUM
İlçe Başkanı Demirel son olarak, sağlıklı bir kongre sürecinin gerçekleşmesine katkı sağladıkları için Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban ve Belediye Meclis üyelerine teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.