Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin Fabrika ve Depo Caddesi’nde başlattığı beton yol çalışması tamamlandı. Silindirle sıkıştırılmış beton kullanılarak yapılan iki cadde hafta sonu itibarıyla hizmetine sunuldu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Saray ilçe merkezindeki yol yapım çalışmaları devam ediyor.
VATANDAŞLAR MEMNUN
Yeni yılla birlikte Vize, Murat Giray ve Çukuryurt Caddelerini beton asfalt kullanarak tamamlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri, geçtiğimiz hafta sonu itibarıyla iki caddeyi daha tamamladı. Fabrika ve Depo Caddesi’nde başlatılan beton yol yapım çalışmaları Cumartesi günü itibarıyla sona erdi. Silindirle sıkıştırılmış beton kullanılarak tamamlanan caddeler araç trafiğine açılarak, vatandaşların hizmetine sunuldu. Uzun zamandır yapılması beklenen iki caddenin tamamlanması caddeyi kullanan araç sürücülerini memnun etti.
KALDI NAZIRLAR CADDESİ
Saray İlçe Merkezi’nde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğunda olan ve sıkıntı yaşanan tek cadde kaldı o da Nazırlar Caddesi. Çerkezköy ve İstanbul Caddelerini Otogarın arkasından birbirine bağlayan cadde, adeta patates tarlasını andırıyor. Trafik akışının yoğun olduğu caddede yaşayan vatandaşlar ve araç sürücüleri caddenin biran önce yapılmasını talep ediyor.