Saray Doğa Sporları Topluluğu, Yürüyen Ayaklar ile birlikte trekking yürüyüşlerine devam ediyor. Pazar günü Kıyıköy’de buluşan doğaseverler, güneşli havanın ve muhteşem manzaranın keyfini çıkardı.

DOĞASEVERLER GÜNEŞLİ HAVANIN TADINI ÇIKARDI
Saray Doğa Sporları Topluluğu, Yürüyen Ayaklar ile birlikte bölgenin doğal güzellikleriyle buluşmaya devam ediyor. Pazar günü Kıyıköy’de buluşan doğaseverler güneşli havanın ve muhteşem manzaranın keyfini doyasıya yaşadı.
Etkinlikle ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunan Saray Doğa Sporları Topluluğu Kurucusu Fevzi Çoban şunları ifade etti:
“Saray Doğa Sporları Topluluğu (Sardost) ve Yürüyen Ayaklar ile birlikte düzenlenen bugünkü parkurumuz yaklaşık 10.5 km uzunluğundaydı. Güzergah boyunca bizlere eşlik eden sarı çiğdemlerle birlikte Kıyıköy’ün güzel görsellerinden olan Kıyıköy Mağarası, deniz mağaraları ve Korsan Koyu’nu gezdik. İyot kokusunun orman kokusuna karıştığı yerleri adımlarken bazen dik parkurları ve bazen de sarp kayalıkları geçerken epey heyecanlandık.
Şehrin stresinden uzak güzel bir gündü.  Bir gün daha yaşamın elinden çok değerli zamanlar çaldık. Yürüyen Ayaklar grup lideri Güray Günay Bulut Çoban’a ve bizlerle birlikte olan tüm arkadaşlarımıza teşekkürler.”