Saray Doğa Sporları Topluluğu, Yürüyen Ayaklar ile birlikte bölgenin doğal güzellikleri ile buluşmaya devam ediyor. Doğaseverler, Pazar günü Yalıköy/Podima’da doğa ile baş başa unutulmaz bir gün yaşadı.

PODİMANIN MUHTEŞEM ORMANINA DALDILAR
Saray Doğa Sporları Topluluğu, Yürüyen Ayaklar ile birlikte bölgenin doğal güzelliklerini keşfetmeye devam ediyor. Pazar günü Yürüyen Ayaklar ve Saray Doğa Sporları Topluluğu (sardost) Podima’nın muhteşem ormanına daldı. Doğaseverler Podima/Yalıköy’ün zengin ve bakir ormanları arasında bir yılan gibi kıvrılan derelerin muhteşem sesiyle kaya, su ve orman üçlüsünün tablolarını seyrederek geziye başladı. 14 kilometre boyunca hiç yalnız bırakmayan, yavaş ve içten içe yağan yağmura rağmen, doğaseverler doğanın içine kendilerini attılar ve doğanın güzelliklerini seyrettiler.
“ŞELALENİN MUHTEŞEM MANZARASIYLA BAŞ BAŞA KALIYORUZ”
Etkinlikle ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Saray Doğa Sporları Topluluğu Kurucusu Fevzi Çoban, “Gezimizin belirli bir bölümünde, İlk yol ayrımına geldiğimizde burada yorulan ve devam edemeyecek olan arkadaşlarımızı araçlarımızla uğurlayıp bizler dik çıkışlar ve derin inişleri yaparak Kuzulu şelalesine ulaşıyoruz.  Ve burada da inanılmaz bir güzellikle akan şelalemizin keyfiyle baş başa kalıyoruz.
Yine muhteşem geziye imza atan Yürüyen ayaklar başkanı Uğur Şimşekkaya ve ekibine yürekten teşekkürler.” ifadelerini kullandı.
Fotoğraflar: Fevzi Çoban