Saray Doğa Sporları Topluluğu(SARDOST) Yürüyen Ayaklar ile bölgenin doğal güzellikleriyle buluşmaya devam ediyor. Pazar günü Karapınar Şelalesi’nde buluşan doğaseverler Dupnisa Mağarası’nın muhteşem manzarasıyla büyülendiler.

DOĞASEVERLER DUPNİSA MAĞARASI’NDA BULUŞTU
Saray Doğa Sporları Topluluğu(SARDOST) Yürüyen Ayaklar ile birlikte bölgenin doğal güzelliklerini keşfetmeye devam ediyor. Yürüyen Ayaklar ve Saray Doğa Sporları Topluluğu Pazar günü Kırklareli, Üsküp, Karapınar ilçesi Karapınar Şelalesi’nden başlayarak ünlü Dupnisa Mağarası’na trekking yürüyüşü gerçekleştirdi. Doğaseverlerin büyük bir keyif ve heyecanla sürdüğü yürüyüş yaklaşık 9 km mesafede bulunan Dupnisa Mağarası’nda son buldu.
TEŞEKKÜR ETTİ
Etkinlik hakkında sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Saray Doğa Sporları Topluluğu Kurucusu Fevzi Çoban, “ Büyük bir keyif ve heyecanla sürdürdüğümüz yürüyüşümüz yaklaşık 9 km mesafede bulunan Dupnisa Mağarası’nda son buldu. Burada hazırlanan yemekle birlikte bazı arkadaşlarımız mağarayı gezme fırsatı yakaladı. Çok keyifli ve dolu dolu bir günün sonunda Yürüyen Ayaklar’a ve vefakâr ekibine teşekkür etmeyi bir borç biliriz” ifadelerini kullandı.