Saray Halk Eğitimi Merkezi tarafından her yıl gerçekleştirilen yılsonu sergisi törenle açıldı. Saray Halk Eğitimi Merkezi kursiyerlerinin bir yıllık el emeği göz nuru ürünleri görücüye çıktı.

KATILIM YOĞUN OLDU
Saray Halk Eğitim Merkezi tarafından her yıl gerçekleştirilen yılsonu sergisi dün saat 11.00’da düzenlenen törenle açıldı. Sergi açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Saray Halk Eğitimi Merkezi’nde gerçekleşen açılış törenine Saray Kaymakam V. Mehmet Yüzer, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Saray İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Terzioğlu, Saray İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Emrah Kaya, Saray Halk Eğitim Müdürü Mustafa Taş, Saray İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nurettin Akkoç, okul müdürleri, daire amirleri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.
KURDELE KESİLDİ
Konuşmalar ve halk oyunları gösterisi ardından Kaymakam V. Mehmet Yüzer, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Saray İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Terzioğlu, Saray İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Emrah Kaya ve Halk Eğitim Müdürü Mustafa Taş ile birlikte açılış kurdelesini kesti.
SERGİYİ GEZDİLER
Kurdele kesiminin ardından sergiyi gezen Saray Kaymakam V. Mehmet Yüzer ve protokol üyeleri kurs öğretmenlerinden el emeği göz nuru eserler hakkında bilgi aldı.