REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saray Gazetesi

Emek sanatla buluştu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Emek sanatla buluştu
8.357
26 Nisan 2017 - 8:59
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Malkara Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Üyelerinin “Üreten Kadın” temasıyla ortaklaşa düzenlediği “ Emeğin Sanatla Buluşması” etkinliğinin açılışı Malkara İlçesi Hürriyet Caddesi’nde gerçekleştirildi.

KATILIM YOĞUN OLDU
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Malkara Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Üyelerinin üreten kadın temasıyla ortaklaşa düzenlediği “Emeğin Sanatla Buluşması” etkinliğinin açılışı Malkara İlçesi Hürriyet Caddesi’nde gerçekleştirildi.
Düzenlenen etkinliğe; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, önceki dönem Belediye Başkanı Birol Kaya, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert, Ahmet Nazif Balcı, Malkara Kent Konseyi Meclis Başkanı Ali İhsan Uslu, Tekirdağ Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Çiğdem Karauz Tarar, Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuran Başkütük, STK Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri,  Mahalle Muhtarları, İl ve İlçelerin Kent Konseylerinin Kadın Meclis Başkanları ile Kadın Meclis Üyeleri, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
“EMEKLERİ İLE SANATLARIYLA MALKARA’YA İNANILMAZ DEĞER KATTILAR”
“Emeğin Sanatla Buluşması” etkinliği açılışı öncesinde Muratlı Çığlık Grubu katılımcılara Türk Halk Müziği parçaları seslendirdi. Muratlı Çığlık Grubunun seslendirdiği parçaların ardından Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuran Başkütük ve Tekirdağ Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Çiğdem Karauz Tarar konuşma yaptı. Konuşmaların ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Bugün gerçekten bizim için güzel bir gün. Açılışını gerçekleştirdiğimiz iki caddenin tüm Trakya’da tanınması bizim için önem taşıyor. Bu bizim Trakya çapında yaptığımız ilk organizasyon, hatalarımız olduysa konuklarımızdan özür diliyor, onların hoşgörüsüne sığınıyorum. Emekleriyle, sanatlarıyla Malkara’mıza inanılmaz bir değer kattılar. Sevgili hemşerilerime de burada oldukları için teşekkür ediyorum.” dedi.
EL EMEĞİ ÜRÜNLER BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un konuşmasının ardından “Emeğin Sanatla Buluşması” etkinliği açılış kurdelesi Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul,  önceki dönem Belediye Başkanı Birol Kaya, Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuran Başkütük ve Tekirdağ Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Çiğdem Karauz Tarar tarafından kesildi. Kurdele kesiminin ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul etkinliğe katılan protokol üyeleri ve vatandaşlar ile birlikte kurulan stantları gezdiler. Etkinlikte Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Malkara Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Hayrabolu Belediyesi, Kapaklı Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Muratlı Belediyesi, Marmaraereğlisi Belediyesi, Saray Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Süleymanpaşa Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Çerkezköy Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Şarköy Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Edirne Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Silivri Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi üyelerinin el emeği ile ürettikleri ürünler vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Saray Gazetesi’nde yer alan yazılar kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek kullanılabilir.