CHP Saray Belediye Başkan Adayı Özgen Erkiş saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Erkiş Kavacık, Edirköy ve Karabürçek’te ziyaretlerde bulunup vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşların ilgisinden memnuniyet duyduğunu belirten Erkiş, “31 Mart günü de aynı coşkuyla sandıklarda buluşacağız” dedi.

AYGUN ERKİŞ’İ YALNIZ BIRAKMADI
CHP Saray Belediye Başkan Adayı Özgen Erkiş, saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Erkiş, Pazartesi akşamı CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. İlhami Özcan Aygun, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban ve ekibiyle birlikte Kavacık, Edirköy ve Karabürçek mahallerine çıkarma yaptı. Kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluşan Aygun ve Erkiş köylünün, çiftçinin sorunlarını dinledi.
ERKİŞ ADAY TANITIM TOPLANTISINA DAVET ETTİ
Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Erkiş, 10 Mart Pazar günü saat 15.30’da Atatürk Alanı’nda gerçekleştireceği aday tanıtım toplantısına vatandaşları davet etti. Mahallelerde büyük ilgiyle karşılanan CHP Saray Belediye Başkan Adayı Özgen Erkiş, “31 Mart günü de aynı coşkuyla sandıklarda buluşacağız” dedi.